Whatsapp Canlı Destek Butonu

Bize Ulaşın : +90 212 852 39 05       Masaj için: 0537 787 8434

THE GYM A PLUS FITNESS & SPA

13 Yıldır spor ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren The Gym A Plus Fitness Beylikdüzü'nde kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.
İstanbul Beylikdüzü bölgesinde E-5 kenarında bulunan Vetrocity Residence 7. katındaki THE GYM A PLUS FITNESS & SPA alanında uzman ve spor danışmanlarının gözetiminde hem vücudunuza en uygun spor ve beslenme porogramı uygulamasının zindeliği, hemde sağlıklı ve dinç bir şekilde hayata devam edebilmenin farkını The Gym A Plus Fitness'da yaşayacaksınız.

    Hayatın ritminden kaçmak isteyenlere, yaşamlarına farklı bir bakış açısı kazandırabilmenin yanı sıra, farklı bir konsepte Vetro City Residence içerisinde 6000m2'lik spor kompleksine davet ediyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM


Hizmetlerimiz

Modern
Ekipmanlar

Şampiyon
Eğitmenlerimiz

6000m2
Spor Alanı

Kapalı Otopark
Hizmetimiz

Kapalı Yüzme
Havuzu

Sauna -
Buhar Odası

Dinlenme
Odalarımız

THEGYM
Masaj

THEGYM Blog

Sporcuların Beslenmesi
Sporcuların Beslenmesi

Sporcunun beslenmesindeki amaç, cinsiyet, yaş ve fiziksel çalışmaya göre, gereksinen bütün besin öğelerini ve harcanan enerjiyi yeterli oranlarda sağlamaktır.

Covid-19 Önlemleri
Covid-19 Önlemleri

The Gym Fitness Club olarak Covid-19 ile ilgili bakanlığımızın açıkladığı tedbirler doğrultusunda hem siz değerli üyelerimizin hem de personellerimizin sağlığını korumak için kulübümüzde aldığımız tedbir ve önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz;

Gün İçerisinde Ne Kadar Meyve Tüketmeliyiz ?
Gün İçerisinde Ne Kadar Meyve Tüketmeliyiz ?

Meyve; enerji içeriği düşük, vitamin, mineral ve lif içeriği yüksek olması nedeniyle önemli bir besin grubudur

Sizleri Arayalım

Web sitemiz üzerinden kayıt olun 15% indirim kazanın !