Whatsapp Canlı Destek Butonu

Bize Ulaşın : +90 212 852 39 05       Masaj için: 0537 787 8434

THE GYM A PLUS FITNESS & SPA

13 Yıldır spor ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren The Gym A Plus Fitness Beylikdüzü'nde kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.
İstanbul Beylikdüzü bölgesinde E-5 kenarında bulunan Vetrocity Residence 7. katındaki THE GYM A PLUS FITNESS & SPA alanında uzman ve spor danışmanlarının gözetiminde hem vücudunuza en uygun spor ve beslenme porogramı uygulamasının zindeliği, hemde sağlıklı ve dinç bir şekilde hayata devam edebilmenin farkını The Gym A Plus Fitness'da yaşayacaksınız.

    Hayatın ritminden kaçmak isteyenlere, yaşamlarına farklı bir bakış açısı kazandırabilmenin yanı sıra, farklı bir konsepte Vetro City Residence içerisinde 6000m2'lik spor kompleksine davet ediyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM


Hizmetlerimiz

Modern
Ekipmanlar

Şampiyon
Eğitmenlerimiz

6000m2
Spor Alanı

Kapalı Otopark
Hizmetimiz

Kapalı Yüzme
Havuzu

Sauna -
Buhar Odası

Dinlenme
Odalarımız

THEGYM
Masaj

THEGYM Blog

Omuz Sıkışması Yaşayanlar İçin En Etkili Çözüm
Omuz Sıkışması Yaşayanlar İçin En Etkili Çözüm

Vücudun en hareketli eklemi olan omuz, aynı zamanda en sık sakatlanan bölgesidir. Omuzlarınızı bütün yönlerine emniyetli ve sağlam şekilde hareket ettiremiyorsanız, yazımızı okumaya başlayın..

Beylikdüzü Havuz
Beylikdüzü Havuz

Yüzme Sporunun Sağlıkla İlişkisi Nedir ? Yüzme diğer spor dallarından biraz daha farklıdır. Özellikle suyun bir direnci mevcuttur. Bundan sebepte direnci aşmak için belli bir güç sarf etmek gerekir. İşte tam da bu ince detay kas ve iskelet sistemine yarar sağlıyor.

Bacak Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?
Bacak Kası Geliştirme Hareketleri Nelerdir ?

Bacak kaslarını büyütüp geliştirmek isteyenler nasıl bir antrenman planı belirlemeleri gerektiği konusunda arada kalabilirler.Hangi düzeyde olursanız olun vücut geliştirmede yeni şeyler öğrenmeyi ve denemeyi bırakmamanız lazım. Üstün özveri ve akıllı planlamalarla elde ettiğiniz fiziğin idealinizdeki hale gelmesini sağlayabilirsiniz. öneriler

Sizleri Arayalım

Web sitemiz üzerinden kayıt olun 15% indirim kazanın !